خانه / ورزشی / پرسپولیس قهرمان بی بدیل لیگ برتر

پرسپولیس قهرمان بی بدیل لیگ برتر

پرسپولیس قهرمان ۴ دوره پیاپی در لیگ برتر

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان با سیزده عنوان قهرمانی در لیگ در سال های اخیر با هدایت سرمربی های برجسته و کاربلد فوتبال تونسته یکی از شگفتی های تمام دوران لیگ برتر رو خلق کنه با چهار دوره پیاپی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران .

پرسپولیس در سال های اخیر جزوه موفق ترین تیم های آسیایی لقب گرفته که با ۶ قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه افتخارات خود دارد .

این تیم با مربی هایی همچون یحیی گل محمدی ، برانکو ایوانکوویچ و علی دایی جزوه بهترین تیم های آسیا و ایران لقب گرفته و نام این باشگاه بزرگ جاودان شده .

پرسپولیس در لیگ بیستم

perspolis

پرسپولیس قهرمان در این فصل از مسابقات لیگ برتر هم تونسته عملکرد بسیار قابل قبولی رو از خودش به نمایش بزاره و قابل انتظار ظاهر بشه .

این تیم تا به اینجای لیگ که هفته بیست و هفتم لیگ رو سپری می کنیم با ۵۷ امتیاز در صدر جدول و بالاتر از تیم هایی همچون سپایان و استقلال قرار داره و شانس بسیار زیادی برای قهرمانی دوباره در لیگ رو داره.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که پرسپولیس در فصل قبل در همین جایگاه هفت امتیاز بیشتر از این فصل داشت و بسیار عملکرد شگفت انگیزی داشت .

پرسپولیس با وحود از دست دادن مهره هایی همچون شجاع خلیلزاده ، علیرضا بیرانوند ، مهدی طارمی و علی علیپور باز هم به عملکرد خوب خود در راه قهرمانی دوباره در لیگ ادامه داد و بازیکنان بسیار خوبی از جمله احسان پهلوان ، شهریار مقانلو ، حامد لک را جذب کند و بازگشت مهدی ترابی که به صورت قرضی از این تیم جد ا شده بود ، امید قهرمانی را در دل هواداران این تیم زنده کرد .

پرسپولیس قهرمان

افتخارات باشگاه بزرگ پرسپولیس

پرسپولیس با کسب ۴ قهرمانی در سوپرجام رکوردداره و با کسب یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم ایرانی و سومین تیم پرافتخار در مسابقات جام برندگان جام آسیا محسوب میشه.

باشگاه پرسپولیس موفق به کسب پنج قهرمانی متوالی در جام باشگاه های تهران شده . تیم پرسپولیس موفق به کسب چهار قهرمانی متوالی در سوپرجام ایران شده .

از مهم‌ترین افتخارات باشگاه پرسپولیس می‌تونیم به ۱۳ قهرمانی لیگ‌های سراسری ایران، ۶ قهرمانی جام حذفی ایران، ۴ قهرمانی سوپر جام ایران، ۶ قهرمانی جام باشگاه های تهران، ۲ قهرمانی جام حذفی تهران، ۱ قهرمانی مسابقات انتخابی آسیا، ۱ قهرمانی جام اسپندی و ۱ قهرمانی جام برندگان جام آسیا اشاره کنیم.

همچنین این باشگاه یک مقام نایب قهرمانی جام برندگان جام آسیا و دو نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا و سه مقام سومی جام باشگاه های آسیا را در کارنامه داره .

پرسپولیس قهرمان بی بدیل فوتبال ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.