خانه / اخبارروز / سرگرمی / سرگرمی های مفیددرزندگی

سرگرمی های مفیددرزندگی

بازیافت های سرگرم کننده و خلاقانه

همه ما در اطرافمان وسایلی را داریم که بی استفاده مانده است بسیار از کتاب ها ، اسباب بازی ها ، آهن پاره ها و…

در اینجا اگر آدم هنری ای هستید میتوانید بازهم هنر خود را بروز دهید و اگر آدم هنری نیستید کافی است خودتان را برون ریزی کنید تا خلاقیتتان خودش را نشان دهد.

از این کالاهای بازیافتی اسباب بازی یا محصولات دکوری زیبا و انتزاعی بسازید مشتری های خاص خودش را دارد همه ما دوسداریم در دکورمان چیزهای عجیب و غریب داشته باشیم تا اما نکته اینجاست که آن ها را به چه قیمتی تهیه کنیم کالاهای انتزاعی قیمتی ندارند و شما میتوانید با قیمت گذاری معقول آن ها را بفروشید و به پول نقدر تبدیل کنید.

کلکسیون سکه سرگرمی خوب که پول آفرینی میکند

بسیاری از ما وقتی میخواهیم به کسانی فکر کنیم که کلکسیون سکه جمع میکنند یاد پدربزرگ ها یا آدم های سالمند می افتیم اما در حقیقت این سرگرمی بسیاری خوبی است که شما را در طول روز خیلی راحت میتواند از استرس ها دور کند.

ارزشمند بودن این راهکار برای پول آفرینی به این دلیل نیست که پول به خودی خود ارزشمند است در واقع چند عامل سکه های را ارزشمند میکند که یکی از آن ها قدیمی بودن آن ها است و از این دسته میتوان به مقدار سالم بودن آن ها و یا سال ضرب شدن آن ها و تمیز بودنشان نیز اشاره کرد و باز هم در این راستا شبکه های اجتماعی نیز برای شما کمک کننده خواهند بود راه های بسیاری زیاد و جالبی برای سرگرم شدن همراه با پول در آوردن وجود دارد بسیار طبیعی است که ما فقط باید ذهنیت فقیرانه خود را کنار بگذاریم و ذهنین فراوانی را با آن جایگزین کنیم.

همین سکه ها را میتوانید درسایت ایسام یا  ebayبه فروش برسانید و پول آفرینی کنید و یا میتوانید برای سکه هایتان حراجی راه بیاندازید.

سرگرمی
سرگرمی

راه و روش برای پول در آوردن بسیار است اما ما انسانها به دلیل این که ذهن خودمان را اشتباه تنظیم کرده ایم محدودیت ها را میبینیم و نمیتوانیم پیشرفت و شادابی را برای خود ایجاد کنیم.

محدودیت های ذهنی خودتان کنار بگذارید از سختی های زندگی تان که همه ما آنها را داریم کمی فاصله بگیرید بگذارید بهترین اشکال زندگی برای شما رونمایی کنند آنوقت میتوانید زندگی شاداب و جیبی پر از پول داشته باشید چون شما انسان هستید و آزاد آفریده شده اید.

یاد گرفتن زبان جدید به شما اجازه می‌دهد وقتی سفر می‌روید بتوانید با اهالی آن زبان ارتباط برقرار کنید. همچنین، مسلط بودن به دو یا سه زبان، برای رزومه  شما عالی است.قسمت جالب ماجرا این است که تحقیقات نشان داده‌اند مغز افراد دو زبانه نسبت به مغز افراد تک زبانه متفاوت عمل می‌کند. یادگرفتن زبان جدید شما را باهوش‌تر می‌کند، از شما شخص قاطع‌تری می‌سازد و حتی باعث می‌شود بتوانید به زبان مادری‌تان بهتر صحبت کنید. از این گذشته، یادگیری زبان جدید احتمال زوال عقل را کاهش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.